alvaro-bernal-_Ib-JulMgzo-unsplash
Oras Jums

Oras Jums

3 garsai kurių jūsų šilumos siurblys neturėtu leisti

Koks tas triukšmas? Dabar, kai svečių nebėra ir viskas ramiau, pastebėjote, kad yra keletas keistų naujų garsų, kuriuos galite išgirsti savo namuose. Kai visi atliks paiešką aplink namą, paaiškės, kad triukšmas sklinda iš jūsų šilumos siurblio vietos.

Jūsų „Electrolux Monaco“ sistema yra ištisus metus teikiamas komforto šaltinis, o jūs dar nepastebėjote jokių problemų dėl savo namo šildymo … dar. Tiesą sakant, tie keisti garsai, kuriuos skleidžia jūsų šilumos siurblys, suteikia jums išankstinį įspėjimą, kad kažkas yra jūsų sistemoje. Jei jūsų šilumos siurbliui kažkas skamba, neignoruokite to! Verčiau kreipkitės į mūsų “Oras Jums” konsultantus, kad nustatytumėte triukšmą ir jį išspręstumėte.

 

3 triukšmai, kurių nenorite girdėti iš savo šilumos siurblio:
Vienas iš dalykų, dėl kurio žmonės mėgsta šilumos siurblius, yra tai, kad jie veikia daug tyliau nei įprasti centriniai kintamosios srovės įrenginiai. Tačiau jie nėra 100% begarsiai, ir turėtumėte susirūpinti kai girdite keistą triukšmą iš jūsų sistemos, pavyzdžiui:

Barškėjimas: Šilumos siurblio viduje kažkoks purtantis garsas niekada nėra geras. Dažnai barškėjimas gali būti priskirtas laisvai jūsų sistemos daliai, kuri vibruoja ar purtosi jos korpuse. Patikėkite mumis, jūs norite išspręsti šią problemą, kol ji nevirsta trankančiu garsu, o tai reikš, kad laisva dalis atsilaisvino ir galėjo padaryti įvairios žalos jūsų sistemoje.


Čerškimas: Tai gali būti sunkiai ignoruojamas garsas ir tai yra geras dalykas. Šniokštimas, cypimas ar net „riksmas“ yra visi rodikliai, rodantys, kad yra problemų dėl metalo šlifavimo prieš metalą jūsų šilumos siurblyje. Tai gali reikšti, kad ventiliatoriaus mentė atsilaisvino ir subraižė aplink jos korpusą, arba tai gali reikšti, kad turite ventiliatoriaus variklio diržą, kurį reikia sutepti. Kad ir kokia būtų priežastis, kuo anksčiau šis garsas bus nagrinėjamas, tuo geriau.


Šnypštimas: Kartais žmonės gali neatkrepti dėmesio į šnypštimą, nes įprastas oro garsas pučiamas iš jų sistemos yra labai panašus. Bet taip nėra. Šnypštimas parodys keletą problemų dėl jūsų šilumos siurblio. Pavyzdžiui, šnypštimą gali sukelti oro spaudimas per užsikimšusį oro filtrą. Kita vertus, šis garsas gali būti sukurtas, kai jūsų šilumos siurblys nutekės šaltnešiu. Negalima ignoruoti šnypščiančių garsų iš šilumos siurblio!
Kaip jau minėjome anksčiau, jei jūsų šilumos siurblys skamba sunkiai ir nebegalite jo ignoruoti reikėtu kuo greičiau pasikviesite apmokytą techniką kuris patikrintu jūsų įrenginį ir sistemą. Profesionalūs mūsų komandos nariai gali nustatyti, koks yra to keisto garso šaltinis, ir ar jūsų šilumos siurblys gali lengvai normalizuotis.

Pasidalink šiuo įrašu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email